W ofercie posiadamy suknie wyprodukowane przez renomowanych światowych producentów( Demetrios, Cosmobella, OreaSposa, Margarett, Estera i inne). Suknie uszyte według najnowszych trendów, a także tradycyjne. Tkaniny najlepszej jakości w różnej stylistyce i kolorach. Ceny naszych nowych sukni są uzależnione  od danego projektu oraz marki

Staramy się zapewnić każdej przyszłej Pannie Młodej fachowe doradztwo w wyborze sukienki oraz gustownych dodatków ślubnych, które będą całkowitym dopełnieniem jej wyglądu. Prezentowane przez nas kolekcje sukien ślubnych i wszelkiego rodzaju dodatków są połączeniem tradycji i nowoczesności, a zarazem dobieramy je opierając się na sugestiach naszych klientów. Prowadzimy sprzedaż limitowanych kolekcji, gdzie sukienki zdobione są kryształami swarovskiego i perłami, z pięknymi haftami oraz koronkami. W ofercie poza sukienkami ślubnymi prowadzimy również sprzedaż kreacji wieczorowych, cocktailowych i okolicznościowych

Decydując się na współpracę z salonem ślubnym Evelyn zyskują Państwo gwarancję konkurencyjnych cen i obsługi na najwyższym poziomie..

 

 

 

Chcąc kupić suknię, należy zamówić ją przynajmniej 4 miesiące przed datą ślubu. Przede wszystkim, większość sukien, które sprzedajemy, sprowadzamy z USA. Suknia musi zostać tam uszyta, a następnie trafić do naszego salonu. To zabiera mnóstwo czasu. Ponad to konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych korekt, aby suknia idealnie leżała. Jeśli do ślubu pozostało mało czasu, należy skontaktować się z nami, ponieważ w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość skrócenia wymaganego czasu i szybsza realizacja zamówienia.

 

Informujemy, że nie wszystkie sukinie znajdujące się na stronie jednocześnie znajdują się w salonie, jednak istnieje możliwość ich indywidualnego zamówienia. W naszym salonie znajdują się też modele z limitowanych kolekcji, które nie są umieszczone na stronie internetowej.

 

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami